ezekids
                                

                                    LIETOŠANAS NOTEIKUMI     

www.ezekids.com
Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi)

 DISTANCES LĪGUMS

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses uzņēmums HA ART SIA,  Reģ.nr.: LV50203411201 , juridiskā adrese: Jelgavas iela 36-2, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV3301 turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Rēķins ir jāapmaksā 1-2 dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Rēķinu neapmaksājot noteiktajā laikā, tas ir uzskatāms par spēkā neesošu un pārdevējs to anulē. Pēc Jūsu pasūtījuma apmaksas saņemšanas, nodosim Jūsu pasūtījumu piegādei.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 10 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Ar kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu varat iepazīties šeit.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.  Izmantojot atteikuma tiesības, lūgums preci nosūtīt uz Omnivas pakomātu - Kuldīgas RIMI, Sūru iela 2 pakomātu, norādot telefona nr. 26587770. Pirms tam obligāti informējot mūs [email protected] un aizpildot agriešanas aktu par produktu atgriešanu un izsūtīšanu.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir lietotas vai citādi bojātas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir sabojājis preču zīmes un prece nav sākotnējā komplektācijā.
  • pircējs ir tīši vai netīši preci kopis, neievērojot produkta kopšanas un lietošanas instrukciju.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

DATU APSTRĀDE 

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

        KONTAKTI


kontaktu forma

 APMAKSA

Apmaksa ar PayPal

Izvēloties šo apmaksas veidu, atvērsies PayPal logs, kurā Jums jāveic autorizācija un jāapstiprina iepriekš sagatavotais maksājums.


BANKAS PĀRSKAITĪJUMS 

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Izvēloties šo apmaksas veidu, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kuru Jums jāapmaksā, veicot pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu. Maksājuma saņēmējs ir:

HA ART SIA 

Reģ.nr.:  LV50203411201

Konta nr.:  LV62HABA0551052976518

SWIFT: HABALV22PREČU PIEGĀDE


• Omniva pakomātos Latvijā - EUR 2.99

• Omniva pakomātos Baltijā  - EUR 7.50

• ar Latvijas pasta starpniecību Latvijā  - EUR 5.00

• ar Latvijas pasta starpniecību Baltijā - EUR 7.50

• ar Latvijas pasta starpniecību citur pasaulē pēc pakalpojumu cenu lapas - https://www.pasts.lv/lv/kategorija/pakalpojumu_kalkulators/

• Omniva pakomātos Eiropā pēc pakalpojumu cenu lapas -https://www.omniva.lv/public/files/failid/pricelist-international-parcel-private-lat-2017.pdf

• Ja vēlaties īpašu piegādi, rakstiet!